Pronađeno
358
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.160 €
3.004 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
18min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.790 €
3.020 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
253.330 €
2.754 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
18min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
248.250 €
2.758 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.130 €
2.946 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
18min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.360 €
2.964 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.780 €
2.972 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
18min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
256.700 €
2.760 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.660 €
3.092 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
18min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.370 €
3.009 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
18min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
182.440 €
2.807 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.620 €
2.964 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.949 €
2.878 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.271 €
2.899 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
3min
1min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
2.982 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.605 €
2.554 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.490 €
2.918 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.000 €
2.448 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
18min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
2.518 €/m²
Dvoiposoban
·
45 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.500 €
2.628 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 18