Pronađeno
358
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.850 €
2.954 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Detelinara
1min
3min
3min
17min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.611 €
3.315 €/m²
Jednosoban
·
21 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Detelinara
1min
3min
4min
19min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.775 €
3.407 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
2.212 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.600 €
2.884 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
8/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.050 €
2.537 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
1min
1min
10min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.358 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.500 €
2.235 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.240 €
3.162 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
2.188 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.324 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.990 €
2.686 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
2.500 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
1min
2min
20min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
2.394 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.648 €
2.906 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
18min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.975 €
2.490 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
18min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.700 €
2.950 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.816 €
2.705 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.730 €
2.990 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 18