Pronađeno
966
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
279.500 €
2.911 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.600 €
11 €/m²
Petosoban
·
227 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
29
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500 €
29 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
4 €/m²
Petosoban
·
340 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
136.990 €
2.740 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
283.350 €
2.381 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
227.200 €
3.200 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
142.800 €
4.200 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.000 €
3.480 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
247.200 €
3.531 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
303.850 €
2.234 €/m²
Petosoban
·
136 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
1.892 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280.000 €
2.917 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.000 €
3.776 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.500 €
3.022 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
66.950 €
2.575 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
253.152 €
3.204 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
103.000 €
3.433 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
101.760 €
3.914 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
6.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
462.418 €
6.334 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 49