Pronađeno
966
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
265.220 €
3.684 €/m²
Četvorosoban
·
72 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
225.000 €
2.616 €/m²
86 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350.000 €
1.651 €/m²
212 m²
halooglasi
110.000 €
1.507 €/m²
73 m²
halooglasi
64.600 €
3.800 €/m²
17 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.490 €
3.420 €/m²
25 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.500 €
2.239 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
halooglasi
43.750 €
2.500 €/m²
17.5 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
2.500 €/m²
44 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
670.000 €
2.577 €/m²
260 m²
halooglasi
67.500 €
2.596 €/m²
26 m²
halooglasi
60.000 €
1.071 €/m²
56 m²
halooglasi
61.800 €
2.575 €/m²
24 m²
halooglasi
236.900 €
2.755 €/m²
86 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
142.000 €
2.784 €/m²
51 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
443.000 €
3.076 €/m²
144 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
129.780 €
3.605 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
169.440 €
3.605 €/m²
Trosoban
·
47 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
261.620 €
3.398 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
270.380 €
3.704 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 49