Pronađeno
966
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
266.050 €
3.245 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
188.500 €
3.090 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
175.100 €
3.502 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
6.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
488.740 €
6.695 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
7/11 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
140.600 €
3.348 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
190.550 €
3.889 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
293.550 €
5.150 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
122.000 €
2.652 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
161.090 €
3.502 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
219.390 €
3.539 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
1/10 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
378.220 €
3.502 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
671.560 €
4.120 €/m²
Petosoban
·
163 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
baknekretnine.rs
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
237.930 €
3.090 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
257.500 €
3.301 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
133.000 €
3.800 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.500 €
3.153 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
230.720 €
3.204 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
424.630 €
3.629 €/m²
Četvorosoban
·
117 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130 €
7 €/m²
20 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
127.720 €
2.094 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 49