Pronađeno
386
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
340.000 €
2.957 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
325.900 €
3.046 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.900 €
2.665 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.700 €
2.435 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
7min
5min
31min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.720 €
3.361 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.580 €
3.193 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.300 €
2.687 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
4/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
213.700 €
2.485 €/m²
Troiposoban
·
86 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.600 €
2.603 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.800 €
2.684 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.900 €
2.608 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
208.300 €
2.480 €/m²
Troiposoban
·
84 m²
·
4/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.300 €
2.671 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
277.500 €
2.168 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
17min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.200 €
2.332 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
2min
4min
24min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.538 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
2.824 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.000 €
3.000 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600.000 €
3.000 €/m²
Petosoban
·
200 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
317.600 €
2.175 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 20