Pronađeno
386
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.500 €
3.708 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.500 €
2.902 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.600 €
2.952 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
202.000 €
2.525 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj na:
4zida
baknekretnine.rs
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.300 €
2.479 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.150 €
2.833 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.300 €
2.888 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
4/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.900 €
2.474 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.150 €
2.728 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
405.160 €
2.719 €/m²
Petosoban
·
149 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
5min
2min
20min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.600 €
3.600 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.090 €
2.781 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
3min
4min
3min
20min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
2.395 €/m²
4.5 soba
·
129 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.950 €
2.550 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.100 €
2.501 €/m²
Troiposoban
·
84 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.700 €
2.612 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.800 €
2.607 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.000 €
2.733 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.600 €
3.237 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
2.960 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 20