Pronađeno
386
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.300 €
2.486 €/m²
Troiposoban
·
85 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.900 €
2.816 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.300 €
2.491 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.000 €
2.711 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.030 €
2.929 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.400 €
2.523 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.600 €
2.523 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.270 €
2.487 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.826 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
2min
2min
1min
24min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
3.089 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.000 €
2.383 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.200 €
2.730 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.900 €
2.729 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.650 €
2.730 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.100 €
2.730 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.420 €
2.334 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
3.051 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
2.301 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
3min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.800 €
2.912 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
4min
4min
21min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.500 €
2.729 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 20