Pronađeno
386
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.600 €
2.730 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.850 €
3.156 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.619 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.150 €
2.833 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.800 €
2.884 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
2min
2min
1min
24min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.200 €
2.695 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
2min
2min
1min
24min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.450 €
2.729 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
277.000 €
1.993 €/m²
Petosoban
·
139 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.800 €
2.952 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
7/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.900 €
2.963 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.700 €
2.603 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
2.931 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.800 €
2.445 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.950 €
2.436 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.000 €
2.325 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.220 €
2.328 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.600 €
2.933 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.850 €
2.137 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.200 €
2.490 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 20