Pronađeno
386
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.430 €
2.475 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/12 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
2.874 €/m²
Dvoiposoban
·
43 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
1.471 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.350 €
2.107 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.500 €
2.902 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
329.600 €
2.866 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.470 €
2.789 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
3min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.720 €
2.818 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.950 €
2.728 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
3min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.500 €
2.493 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.900 €
2.469 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.160 €
2.451 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.540 €
2.428 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.687 €
2.781 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.351 €
2.550 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.200 €
2.702 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
2.100 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.603 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
4.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.060 €
4.359 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
176.500 €
2.521 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
1min
1min
1min
25min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 20