Pronađeno
386
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.300 €
3.274 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
2.138 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
192.200 €
2.669 €/m²
Četvorosoban
·
72 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.400 €
2.780 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
177.980 €
3.296 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.300 €
3.050 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
2min
2min
1min
24min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.500 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
221.500 €
2.606 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.000 €
2.672 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
242.000 €
2.881 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
256.500 €
2.700 €/m²
4.5 soba
·
95 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
2min
1min
1min
18min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
2.962 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.500 €
2.981 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.590 €
3.023 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.750 €
2.954 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.270 €
2.530 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
2.689 €/m²
Petosoban
·
119 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
2.740 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.840 €
2.806 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.220 €
2.859 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 20