Pronađeno
386
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.310 €
3.350 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
2min
3min
3min
24min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.590 €
2.266 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.800 €
2.781 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
353.000 €
3.209 €/m²
Troiposoban
·
110 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.030 €
2.483 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
2.667 €/m²
Petosoban
·
135 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.541 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.980 €
2.499 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.800 €
2.718 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.000 €
2.472 €/m²
Četvorosoban
·
72 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.530 €
2.816 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.770 €
2.824 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
3/11 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
2.345 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.000 €
2.894 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.488 €
3.708 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
2.679 €/m²
Dvoiposoban
·
28 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
242.050 €
2.882 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
6min
4min
23min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.650 €
3.258 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
2.273 €/m²
Petosoban
·
154 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.300 €
3.048 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 20