Pronađeno
386
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
3.058 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
1min
4min
4min
27min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.595 €
3.038 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/11 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
2.889 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.530 €
3.041 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
2min
2min
1min
24min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.700 €
2.532 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
7min
8min
1min
32min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.000 €
3.185 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.500 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.400 €
2.800 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
3min
24min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.900 €
2.390 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.273 €
2.683 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.808 €
2.856 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.241 €
2.856 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.957 €
2.683 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.000 €
2.098 €/m²
Dvosoban
·
82 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.500 €
2.917 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.100 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
2.805 €/m²
Dvoiposoban
·
82 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
2.526 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.150 €
2.575 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
242.050 €
2.575 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 20