Pronađeno
386
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.000 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.800 €
1.856 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
285.000 €
2.050 €/m²
Petosoban
·
139 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.000 €
2.881 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.100 €
2.546 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
201.300 €
2.455 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
267.800 €
2.370 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
202.700 €
2.472 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.200 €
2.400 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.500 €
2.885 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.600 €
2.884 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
2.470 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.500 €
2.882 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.900 €
2.575 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
2.384 €/m²
4.5 soba
·
108 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.600 €
3.172 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
196.110 €
2.514 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
4min
3min
26min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
278.100 €
2.418 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.050 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 20