Pronađeno
386
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.770 €
2.444 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.730 €
2.279 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
1.545 €/m²
191 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
2.403 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.850 €
3.404 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
3.266 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
4min
3min
17min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
372.950 €
2.626 €/m²
Petosoban
·
142 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
3min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.900 €
3.371 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
3.188 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
233.760 €
2.627 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.183.000 €
2.701 €/m²
438 m²
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.042.000 €
2.801 €/m²
372 m²
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.350 €
2.715 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
460.000 €
2.063 €/m²
223 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
478.330 €
3.708 €/m²
129 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
2.458 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
318.700 €
2.168 €/m²
Petosoban
·
147 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
4min
20min
Pogledaj oglas →
3.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
440.000 €
3.894 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
3min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
486.000 €
2.627 €/m²
185 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.250 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 20