Pronađeno
386
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.730 €
2.953 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.800 €
2.597 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.580 €
3.090 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
2min
2min
1min
24min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.500 €
2.523 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
3min
24min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
3.171 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.390 €
3.142 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.590 €
3.330 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.089 €
2.514 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
335.000 €
2.264 €/m²
6.5 soba
·
148 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.950 €
3.066 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.810 €
3.115 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
2min
2min
1min
24min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.510 €
3.009 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.600 €
3.110 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.370 €
2.989 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.375 €
2.989 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.000 €
2.000 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.510 €
1.253 €/m²
160 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
1min
1min
25min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.040 €
3.186 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
3.529 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
3min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
1.933 €/m²
119 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
3min
24min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 20