Pronađeno
386
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.350 €
1.524 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
4min
4min
24min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.900 €
3.093 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
1min
1min
23min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
2.060 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
4min
5min
16min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.000 €
2.689 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.400 €
2.708 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.800 €
2.480 €/m²
Troiposoban
·
85 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.200 €
2.664 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.300 €
2.613 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
4/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.300 €
2.595 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
4/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
498.000 €
1.804 €/m²
Četvorosoban
·
276 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.900 €
2.083 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.500 €
3.127 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.040 €
2.809 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
3.142 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.400 €
2.589 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.800 €
2.888 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.440 €
2.823 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
2.059 €/m²
Troiposoban
·
85 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 20