Pronađeno
386
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.500 €
1.431 €/m²
Petosoban
·
252 m²
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
2min
3min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
615.940 €
1.366 €/m²
8 soba
·
451 m²
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.837 €/m²
Petosoban
·
147 m²
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
4min
4min
19min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
262.650 €
1.313 €/m²
Petosoban
·
200 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.100 €
1.567 €/m²
166 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.400 €
2.730 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
219.971 €
2.683 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
254.847 €
2.683 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
182.416 €
2.683 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
203.877 €
2.683 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
2.943 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
2.349 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.250 €
2.884 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.900 €
10 €/m²
190 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
16 €/m²
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
1min
3min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
9 €/m²
350 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
14 €/m²
57 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.860 €
10 €/m²
186 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
14 €/m²
81 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.700 €
8 €/m²
330 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
2min
1min
2min
17min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 1 od 20