Pronađeno
371
oglasa
Sačuvaj pretragu
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
7 €/m²
Garsonjera
·
35 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
11 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
117.000 €
3.545 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
147.300 €
2.678 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
10/11 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.000 €
2.652 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
177.100 €
2.952 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
7. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.000 €
2.538 €/m²
Dvoiposoban
·
39 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
236.900 €
2.494 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.900 €
3.524 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.200 €
2.403 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/9 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.825 €
2.661 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
4/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
295.500 €
2.364 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
8/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
7 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
10 €/m²
Troiposoban
·
90 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370.800 €
3.090 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
14 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
7/12 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 19