Pronađeno
371
4zida
128.750 €
2.012 €/m²
64 m²
4zida
128.750 €
2.044 €/m²
63 m²
4zida
412.000 €
4.478 €/m²
92 m²
4zida
76.220 €
3.049 €/m²
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
4min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
288.400 €
2.855 €/m²
Troiposoban
·
101 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
2.853 €/m²
34 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
5min
3min
1min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
1.854 €/m²
41 m²
4zida
436.720 €
2.060 €/m²
212 m²
4zida
350.200 €
7.004 €/m²
50 m²
4zida
2.040.000 €
2.646 €/m²
771 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
6min
7min
3min
11min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.400 €
3.296 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
257.500 €
2.994 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
198.250 €
3.050 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
169.430 €
3.605 €/m²
Dvoiposoban
·
47 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
187.460 €
2.678 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
163.770 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.700 €
2.542 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
206.000 €
2.822 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
6/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.400 €
2.709 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
12 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 19