Pronađeno
371
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
3.846 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
121.500 €
2.337 €/m²
Trosoban
·
52 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.200 €
2.300 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
7/9 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
298.000 €
2.224 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
·
6. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
197.500 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280.000 €
2.772 €/m²
Trosoban
·
101 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
342.050 €
3.289 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
292.000 €
2.299 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
172.000 €
2.915 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
7/15 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750.000 €
3.205 €/m²
Petosoban
·
234 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
159.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
4/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
2.222 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
138.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
148.000 €
3.020 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
254.000 €
3.256 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
102.300 €
3.300 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.2k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
515.000 €
3.199 €/m²
Četvorosoban
·
161 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.8k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
2.813 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
16 €/m²
220 m²
4zida
5.400 €
30 €/m²
180 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 19