Pronađeno
371
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
253.000 €
3.286 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
247.200 €
2.497 €/m²
Troiposoban
·
99 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.050 €
3.090 €/m²
Trosoban
·
45 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
3.542 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
2.759 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
9/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.850 €
3.463 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
172.000 €
2.867 €/m²
Jednoiposoban
·
60 m²
·
7/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.700 €
2.446 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
6. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
147.000 €
3.196 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
205.900 €
2.900 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.160 €
3.906 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
2.740 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
6/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.450 €
3.037 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
13/18 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
8.000 €
15 €/m²
522 m²
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
215.000 €
2.722 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.830 €
14 €/m²
131 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
131.300 €
2.264 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.000 €
3.000 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
6/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
2.813 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
4/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
143.000 €
3.109 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 19