Pronađeno
371
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
126.690 €
2.436 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
430.000 €
4.388 €/m²
98 m²
4zida
2.040.000 €
2.646 €/m²
771 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
6min
7min
3min
11min
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
10 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
14 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
420 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
172.000 €
2.730 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
1/15 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
2.500 €/m²
18 m²
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
21.800 €
1.982 €/m²
11 m²
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
177.160 €
2.953 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
7/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
12 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
159.650 €
3.326 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
515.000 €
4.518 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
5
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
420 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
247.200 €
2.497 €/m²
Troiposoban
·
99 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 19