Pronađeno
371
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
2.632 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70 €
5 €/m²
15 m²
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
157.600 €
2.463 €/m²
64 m²
·
7/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
415.000 €
1.958 €/m²
212 m²
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
177.160 €
2.953 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
7/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
159.650 €
3.326 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.980 €
2.672 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
12/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
211.150 €
2.427 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
128.000 €
3.282 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
13/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
454.250 €
3.605 €/m²
Četvorosoban
·
126 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
194.670 €
2.403 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.800 €
2.321 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
9/9 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.144 €
12 €/m²
352 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.800 €
12 €/m²
324 m²
·
7. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
11 €/m²
52 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.600 €
13 €/m²
286 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
74.200 €
3.092 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.900 €
3.043 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.350 €
2.298 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
222.600 €
2.650 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
7/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 19