Pronađeno
97
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
40.170 €
3.090 €/m²
Garsonjera
·
13 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
128.750 €
2.575 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
191.480 €
3.191 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
169.950 €
2.881 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
149.350 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
123.600 €
3.253 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
132.500 €
3.681 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
117.270 €
2.932 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
90.000 €
2.727 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
216.520 €
2.379 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
245.950 €
2.703 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.050 €
3.002 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
151.690 €
2.862 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
2.656 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
360 €
8 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
417.500 €
1.881 €/m²
Petosoban
·
222 m²
Novi Sad
›
Avijatičarsko Naselje
2min
4min
1min
20min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.747 €/m²
Trosoban
·
91 m²
Novi Sad
›
Avijatičarsko Naselje
5min
3min
3min
24min
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
9 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
10 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5