Pronađeno
930
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.950 €
2.379 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
127.780 €
2.282 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
68.000 €
2.125 €/m²
Dvosoban
·
32 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
2.500 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
133.900 €
2.480 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
111.200 €
2.180 €/m²
Trosoban
·
51 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
74.260 €
2.750 €/m²
Dvosoban
·
27 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
283.250 €
1.582 €/m²
Četvorosoban
·
179 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
239.150 €
2.256 €/m²
Jednoiposoban
·
106 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80.340 €
2.060 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
3.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
221.450 €
3.818 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
65.000 €
2.031 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
128.750 €
2.799 €/m²
Trosoban
·
46 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
69.000 €
2.029 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
87.500 €
3.017 €/m²
Dvosoban
·
29 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
62.620 €
1.648 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.990 €
2.000 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
69.390 €
1.692 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100.000 €
2.973 €/m²
8 soba
·
370 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
575.000 €
2.544 €/m²
6 soba
·
226 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 47