Pronađeno
930
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.500 €
2.378 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
2.222 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.210 €
2.211 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.500 €
2.192 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
47.850 €
1.840 €/m²
Jednoiposoban
·
26 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.750 €
1.863 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.760 €
1.849 €/m²
Jednoiposoban
·
28 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
44.550 €
1.782 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.200 €
1.768 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.900 €
1.753 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
173.050 €
2.277 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
1.961 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
1.861 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.550 €
2.432 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
17 €/m²
90 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
101.220 €
2.109 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.600 €
2.211 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.500 €
1.852 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
124.160 €
2.069 €/m²
Četvorosoban
·
60 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
77.250 €
2.341 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 47