Pronađeno
930
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
74.230 €
2.249 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
8 €/m²
Trosoban
·
83 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
115.990 €
2.367 €/m²
Trosoban
·
49 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.800 €
2.267 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
114.200 €
2.284 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.600 €
2.415 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
66.960 €
1.762 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
114.680 €
2.048 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.830 €
2.417 €/m²
Jednoiposoban
·
26 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
66.300 €
1.700 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
2.500 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.450 €
1.907 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
61.800 €
1.717 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
49.350 €
1.898 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
63.150 €
1.914 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
185.400 €
1.507 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
1.628 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
60.770 €
2.251 €/m²
Dvosoban
·
27 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
2.029 €/m²
Troiposoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
61.200 €
1.800 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 47