Pronađeno
940
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.650 €
1.960 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
1.684 €/m²
Troiposoban
·
95 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj na:
halooglasi
kompasnekretnine.rs
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
46.350 €
2.107 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.700 €
1.648 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.800 €
1.712 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
4min
4min
9min
47min
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Troiposoban
·
65 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
8 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.750 €
1.648 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.600 €
2.267 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
105.000 €
2.625 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.500 €
2.188 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
2.547 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.960 €
2.365 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.200 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
10 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.100 €
2.060 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
1.337 €/m²
7 soba
·
172 m²
Novi Sad
›
Adice
7min
4min
12min
48min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
baknekretnine.rs
54.000 €
1.929 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 44 od 47