Pronađeno
940
4zida
422.300 €
9.598 €/m²
Četvorosoban
·
44 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
319.300 €
556 €/m²
7 soba
·
574 m²
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
498 €/m²
6 soba
·
517 m²
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
432.600 €
1.492 €/m²
Četvorosoban
·
290 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
622 €/m²
8 soba
·
370 m²
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.200 €
12 €/m²
350 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.100 €
2.633 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Novi Sad
›
Adice
5min
6min
9min
35min
Pogledaj oglas →
17
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
17 €/m²
Petosoban
·
104 m²
Novi Sad
›
Adice
5min
1min
1min
41min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
6 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Adice
7min
3min
3min
44min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
2.250 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
164.800 €
2.113 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
41.030 €
1.784 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
56.650 €
1.770 €/m²
Dvosoban
·
32 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
51.920 €
1.923 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
59.690 €
1.990 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 42 od 47