Pronađeno
940
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
185.000 €
2.313 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
122.760 €
2.923 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
151.400 €
2.610 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
410.000 €
2.278 €/m²
Troiposoban
·
180 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
123.000 €
2.236 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
210.000 €
2.333 €/m²
Troiposoban
·
90 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
111.000 €
2.362 €/m²
Dvoiposoban
·
47 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230 €
8 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
237.000 €
2.663 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
338.870 €
941 €/m²
Petosoban
·
360 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
244.150 €
1.356 €/m²
Troiposoban
·
180 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
305.900 €
2.660 €/m²
Trosoban
·
115 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
797
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
232.600 €
797 €/m²
Petosoban
·
292 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
72.560 €
1.909 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
108.150 €
2.923 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
113.300 €
1.770 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
37.040 €
1.852 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
143.630 €
2.052 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
17 €/m²
90 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
541.150 €
1.905 €/m²
6 soba
·
284 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 41 od 47