Pronađeno
940
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
6 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
133.900 €
248 €/m²
540 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
211.750 €
1.323 €/m²
Petosoban
·
160 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
356.300 €
1.747 €/m²
Petosoban
·
204 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
366.500 €
1.328 €/m²
Petosoban
·
276 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
153.450 €
2.951 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
3.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
355.000 €
3.660 €/m²
Trosoban
·
97 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
265.000 €
1.123 €/m²
Trosoban
·
236 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300.000 €
2.000 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
120.000 €
2.308 €/m²
Troiposoban
·
52 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
150.000 €
2.727 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
88.000 €
2.933 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
539.540 €
1.391 €/m²
Petosoban
·
388 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
128.200 €
1.077 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
132.000 €
2.276 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250.000 €
1.147 €/m²
Petosoban
·
218 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
177.200 €
2.272 €/m²
Troiposoban
·
78 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
186.150 €
2.550 €/m²
Trosoban
·
73 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
148.350 €
2.150 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250.000 €
1.572 €/m²
Trosoban
·
159 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 40 od 47