Pronađeno
940
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.901 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
4min
4min
5min
30min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.980 €
1.648 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.999 €
1.786 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
2.231 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
319.300 €
1.784 €/m²
Petosoban
·
179 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
410.000 €
2.240 €/m²
Četvorosoban
·
183 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
134.900 €
1.900 €/m²
Četvorosoban
·
71 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
2.033 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.800 €
2.267 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
114.200 €
2.284 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
3.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
386.250 €
3.679 €/m²
Petosoban
·
105 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
61.800 €
175 €/m²
353 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
3.500 €
12 €/m²
300 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.800 €
8 €/m²
240 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
5 €/m²
Petosoban
·
164 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
13
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
490 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 39 od 47