Pronađeno
940
oglasa
Sačuvaj pretragu
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
5 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
nekretnine-mojdom.com
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
8 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.750 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.550 €
1.751 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.050 €
1.751 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
1.750 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.300 €
1.751 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
11 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
2.128 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
2.160 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
2.066 €/m²
Četvorosoban
·
61 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.480 €
2.058 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.710 €
2.048 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
5min
9min
12min
39min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.500 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 38 od 47