Pronađeno
940
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.150 €
2.183 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.839 €
2.161 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.272 €
2.244 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.521 €
2.145 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.700 €
2.216 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
2.097 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.977 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
5min
9min
7min
28min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.600 €
2.295 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.500 €
1.583 €/m²
Dvoiposoban
·
42 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.530 €
2.284 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
2.483 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.500 €
2.446 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
4min
9min
9min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.130 €
2.884 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.150 €
2.220 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.500 €
2.163 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
6min
8min
7min
36min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.300 €
2.059 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
1.647 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.300 €
2.007 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.600 €
2.191 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.500 €
2.274 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 34 od 47