Pronađeno
940
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.700 €
1.649 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.500 €
1.774 €/m²
Petosoban
·
82 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.400 €
2.009 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.930 €
2.273 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.690 €
2.241 €/m²
Četvorosoban
·
61 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.750 €
2.275 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.500 €
2.944 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
6min
2min
7min
47min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.100 €
2.004 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.818 €/m²
Troiposoban
·
85 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.759 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
4min
8min
15min
Pogledaj oglas →
708
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.650 €
708 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
176.200 €
2.381 €/m²
Troiposoban
·
74 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.150 €
2.515 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.100 €
1.957 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
1.760 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
1.759 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.530 €
2.038 €/m²
Četvorosoban
·
147 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
6min
8min
8min
35min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.650 €
1.959 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.907 €/m²
Četvorosoban
·
43 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.380 €
1.815 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
6min
10min
14min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 32 od 47