Pronađeno
940
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
1.630 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
5min
7min
9min
43min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.980 €
1.640 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.480 €
2.081 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.300 €
2.666 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.480 €
1.864 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.763 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
3.268 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
2.044 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.000 €
1.917 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.800 €
2.276 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
2.250 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
2.500 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
1.760 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
1.771 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.103 €
2.266 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.952 €
2.142 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.660 €
2.919 €/m²
Dvosoban
·
29 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.300 €
1.891 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
1.857 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.100 €
1.628 €/m²
Dvoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 31 od 47