Pronađeno
940
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.200 €
2.394 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.719 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.600 €
1.751 €/m²
Troiposoban
·
74 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.600 €
1.813 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.660 €
2.358 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
6min
10min
18min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
2.500 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.174 €/m²
Troiposoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
52 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.884 €/m²
Troiposoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
2.109 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.315 €
2.204 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.501 €
2.394 €/m²
Trosoban
·
52 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.500 €
2.112 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
1.680 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.500 €
1.804 €/m²
Troiposoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.600 €
2.146 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.250 €
2.759 €/m²
Dvosoban
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.300 €
1.597 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.470 €
2.676 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
7min
5min
10min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.650 €
2.314 €/m²
Troiposoban
·
69 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 30 od 47