Pronađeno
940
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.750 €
2.255 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
2.255 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.550 €
1.735 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
2.234 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.600 €
2.463 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
2.163 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.900 €
2.025 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
5min
9min
17min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.241 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.300 €
1.700 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.800 €
1.600 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
1.800 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
1.700 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.255 €
2.232 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
2.377 €/m²
Troiposoban
·
52 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.820 €
2.548 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.124 €
2.398 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
6min
9min
7min
38min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
2.239 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
4min
6min
6min
36min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.800 €
2.177 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.632 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.735 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 27 od 47