Pronađeno
940
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
2.101 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
2.388 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.060 €
3.090 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.900 €
1.874 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.900 €
2.300 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.660 €
2.265 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.239 €/m²
Četvorosoban
·
67 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
2.060 €/m²
Troiposoban
·
65 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
2.500 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.500 €
2.061 €/m²
Troiposoban
·
57 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.100 €
2.256 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.200 €
2.230 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
221.450 €
3.209 €/m²
Troiposoban
·
69 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
8min
5min
11min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.250 €
2.418 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.340 €
2.321 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
2.767 €/m²
Dvosoban
·
30 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.500 €
2.598 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.500 €
2.359 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.400 €
2.200 €/m²
Troiposoban
·
72 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
166.551 €
1.700 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Adice
4min
10min
9min
40min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 26 od 47