Pronađeno
940
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.150 €
3.489 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
Novi Sad
›
Adice
4min
3min
2min
38min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
2.682 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
2.088 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.400 €
2.480 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
4min
8min
7min
35min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
2.000 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.150 €
2.121 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
4min
5min
3min
41min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
2.309 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
7min
4min
4min
45min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.669 €
2.025 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
6min
1min
4min
42min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.000 €
2.148 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.340 €
2.287 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
2.209 €/m²
Dvoiposoban
·
43 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.700 €
2.334 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
6min
9min
8min
33min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.600 €
2.326 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
4min
8min
7min
33min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.560 €
2.060 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.600 €
1.700 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.620 €
1.825 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
5min
9min
14min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
2.605 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.800 €
2.200 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.800 €
1.800 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 25 od 47