Pronađeno
930
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.000 €
1.775 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.500 €
2.256 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.700 €
2.193 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
5min
1min
1min
41min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.360 €
1.941 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.280 €
1.751 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.750 €
2.163 €/m²
Troiposoban
·
72 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.990 €
2.206 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.560 €
1.728 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
Novi Sad
›
Adice
6min
7min
8min
35min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
2.146 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.890 €
2.479 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
2.197 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.910 €
1.742 €/m²
Trosoban
·
43 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.670 €
2.049 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
2.466 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
4min
3min
6min
42min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.246 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.750 €
1.934 €/m²
Trosoban
·
49 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
2.256 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.660 €
2.606 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.900 €
2.538 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.820 €
2.538 €/m²
Dvoiposoban
·
48 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 22 od 47