Pronađeno
930
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.070 €
2.632 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
2.121 €/m²
Troiposoban
·
68 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.410 €
1.844 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
6min
7min
11min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.833 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.400 €
1.689 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.220 €
2.823 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.500 €
2.109 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.900 €
1.739 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.950 €
1.759 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.400 €
2.165 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.050 €
2.148 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.000 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
4min
12min
3min
40min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
2.185 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.080 €
2.153 €/m²
Troiposoban
·
66 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.550 €
1.751 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.500 €
2.309 €/m²
Dvoiposoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.500 €
2.550 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.786 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.600 €
2.369 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
5min
2min
3min
35min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.400 €
1.890 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 21 od 47