Pronađeno
930
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
2.656 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
4min
7min
7min
45min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
2.000 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
4min
4min
5min
30min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
1.907 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
2.200 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.400 €
2.200 €/m²
Četvorosoban
·
62 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.470 €
1.908 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.360 €
1.881 €/m²
Troiposoban
·
81 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
1.844 €/m²
Dvosoban
·
32 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.890 €
2.076 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.692 €/m²
Jednoiposoban
·
52 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
2.278 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.950 €
2.624 €/m²
Dvoiposoban
·
40 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
4min
3min
6min
42min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.740 €
1.659 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
5min
5min
5min
43min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
171.240 €
1.803 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.500 €
2.250 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.410 €
1.817 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.350 €
1.854 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.500 €
2.337 €/m²
Troiposoban
·
52 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.699 €
2.174 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
7min
5min
5min
46min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.029 €
1.775 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 20 od 47