Pronađeno
930
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.550 €
2.275 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
2.486 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.450 €
1.650 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.875 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.480 €
2.058 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
2.074 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.667 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.430 €
2.489 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.600 €
2.547 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.000 €
2.426 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
2.667 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Adice
5min
5min
5min
34min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.550 €
2.520 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.075 €
1.925 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.870 €
2.495 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.600 €
2.600 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.860 €
1.947 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.500 €
1.688 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
4min
9min
9min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
2.129 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.320 €
2.089 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
5min
10min
8min
44min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 47