Pronađeno
930
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.300 €
2.422 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
2.160 €/m²
Četvorosoban
·
62 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
5min
11min
3min
40min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
2.261 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.746 €/m²
4.5 soba
·
118 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
2.714 €/m²
Jednoiposoban
·
28 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.850 €
2.276 €/m²
Dvoiposoban
·
43 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.470 €
2.448 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.590 €
2.289 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.500 €
1.845 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Adice
5min
6min
7min
41min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.500 €
2.204 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
6min
9min
17min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.850 €
1.998 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.857 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.400 €
2.498 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
2.621 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.500 €
1.739 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.308 €/m²
Troiposoban
·
65 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
4min
5min
5min
43min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.350 €
2.150 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.100 €
1.700 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.600 €
1.922 €/m²
Četvorosoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.540 €
2.251 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 47