Pronađeno
930
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.630 €
1.878 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
2.060 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.500 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.700 €
2.389 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.850 €
2.330 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
176.130 €
1.854 €/m²
Troiposoban
·
95 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.150 €
1.133 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.410 €
2.105 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
6min
1min
5min
43min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
2.146 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.318 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.850 €
2.231 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.010 €
2.220 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.190 €
1.979 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
5min
9min
9min
34min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.530 €
1.831 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.600 €
1.813 €/m²
Dvoiposoban
·
45 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.632 €
1.775 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
3.462 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.300 €
2.244 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.875 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.220 €
2.393 €/m²
Jednoiposoban
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 47