Pronađeno
930
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
176.000 €
1.796 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.900 €
1.855 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.800 €
2.420 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
688
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
688 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.500 €
2.676 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
1.910 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.800 €
2.064 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.550 €
3.019 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.960 €
2.078 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.200 €
2.184 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.640 €
2.266 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
1.923 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
5min
5min
1min
43min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.396 €
1.933 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.350 €
2.164 €/m²
Četvorosoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.500 €
2.167 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
2.575 €/m²
Jednoiposoban
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.200 €
1.791 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.800 €
2.131 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
2.436 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.770 €
2.337 €/m²
Jednoiposoban
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 47