Pronađeno
930
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.027 €/m²
Troiposoban
·
74 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.500 €
1.699 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.500 €
2.267 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.600 €
2.967 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.987 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
2.943 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
7min
7min
7min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.200 €
3.029 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.600 €
2.200 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.320 €
1.902 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.100 €
1.753 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.650 €
1.813 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.400 €
1.927 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
5min
16min
14min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.900 €
1.910 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
5min
16min
14min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
2.361 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.700 €
1.523 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.500 €
1.807 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
5min
6min
7min
41min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.600 €
1.525 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
5min
6min
7min
41min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
1.960 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
2.080 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
2.943 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 47