Pronađeno
930
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.400 €
1.768 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.900 €
1.734 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.300 €
1.765 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
1.539 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
1.839 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.420 €
2.939 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.200 €
2.297 €/m²
Troiposoban
·
78 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.620 €
2.369 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Adice
5min
6min
5min
36min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.050 €
1.751 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.550 €
1.751 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.800 €
1.752 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.750 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
1.750 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.300 €
1.751 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.051 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
2.066 €/m²
Četvorosoban
·
61 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
2.160 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
2.128 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.710 €
2.048 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
5min
9min
12min
39min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
2.575 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 47